CHRISTOFLE

CHRISTOFLE

KEŞFET

CHRISTOFLE

Zarafetini Fransız çizgisinden alan ve 1800’lü yıllardan bu yana Fransız yaşam biçiminin vazgeçilmez sembolü olan Christofle, ev ve masalar için birbirinden özel koleksiyonlar sunuyor.

Christofle, yeni koleksiyonunda yer alan yeni sofra takımı Mood Nomade, dekorasyon ürünlerinin yer aldığı Madison 6 ve Concorde ile zarif, çağdaş ve rahat bir çizgiyi sezona taşıyor.


Mood Nomade

Christofle ikonik MOOD serisinin yeni bir uzantısını yeni sezonda sofralarla buluşturuyor. İkonik MOOD gümüş seti ve mini MOOD Coffee'nin başarısının ardından Christofle, yine şık, doğaçlama piknikler için mükemmel olan zarif, deri kaplı MOOD Nomade ile yine sürpriz yapıyor. Tam bir sofra koleksiyonu olan koleksiyon rahat bir açık brunch, ya da yıldızların altında samimi zarif, rahat bir dokunuşla bir akşam yemeğinde zarafeti taşınabilir kılıyor. Oval çizgileri ve rahat, çağdaş olan MOOD Nomade doğal bir gezgin.


Madison 6

Madison 6, yeni ve daha feminen bir çizgide yer alarak altıgen temayı vurguluyor. Studio Christofle tarafından tasarlanan Madison 6 Koleksiyonu, evin tüm evrenlerini kapsayan çağdaş şekillere sahip ve yeni nesnelerle zenginleştirildi. Gümüş tabak, kristal bardak, kayın ağacı ve gümüşle buluşan tepsi koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında.


Concorde

Christofle, günlük öğle yemeği ve akşam yemekleri için mükemmel, yeni, zamansız ve rafine bir saklama kutusu sunuyor. Bu Parisli dikdörtgen şekilli çanta, ünlü "Place de la Concorde" dan esinlenerek House kodlarını kabul ediyor. Metalin derinin uyumu yansıtan Concorde çatal bıçak ayna cilalı paslanmaz çeliğin parlaklığı ve ince kuluçkadaki saten mat etkisi arasındaki kontrastın birleşimi oluyor.

KEŞFET

MENU