• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Siparişi Onayla
Kategoriler Geri
Arama

CLICK & STYLE

Size Özel Stil Danışmanı

Benzersiz Bir Vakko Deneyimi!

Vakko, Click&Style ile stilinize elegan bir dokunuş katacak. Vakko’nun eşsiz mağazacılık deneyimi Online Shop alışverişlerinize yansıyor.

Vakko’nun ayrıcalıklı mağaza deneyimini Online Shop alışverişlerinizde sizinle buluşturan Click&Style, size özel bir stil danışmanlığı uygulamasıdır.
1

Seçtiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek, teslimat sayfasında Click&Style uygulamasını seçin, mağaza tercihinizi yapın ve alışverişinizi tamamlayın.

Online alışverişlerinizi heyecan dolu bir stil yolculuğuna dönüştüren Click&Style danışmanlarımız ile Vakko mobil uygulaması üzerinden iletişim kurabilirsiniz.
2

Click&Style randevusu alabilmek için Vakko mobil uygulamasını indirin, size özel stil danışmanlığı randevunuzu alın.

Vakko’nun eşsiz mağaza deneyimini Online Shop alışverişlerinize yansıtan Click&Style ile aldığınız ürünü stil danışmanlarımızla birlikte tamamlayabilir, beden değişimi yapabilir ve tadilat ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.
3

Satın aldığınız ürünü mağazada stil danışmalarımızın size sunduğu alternatifler ile tamamlayın, beden değişimi yapın veya tadilat yaptırın.

Zaman kavramının oldukça değerli olduğu günümüzde, sizin için farklı seçenekler sunan stil danışmanlarımız ile benzersiz Vakko deneyimi yaşayın…
4

Tebrikler! Click&Style uygulaması ile size özel stil danışmanlığı ayrıcalığına sahip oldunuz.