• Sepetiniz Yükleniyor...
Genel Toplam:
Siparişi Onayla
Kategoriler Geri
Arama


COVID-19 (Koronavirüs) Bilgilendirme


Sevgili Vakko Dostları,


Küresel boyutta içinden geçtiğimiz günlerde ‘sosyal mesafe’yi, misafirlerimizin, çalışanlarımızın ve ailelerinin sağlığını çok önemsiyoruz.


Koronavirüs ile ilgili alınan tedbirler kapsamında 19.03.2020 tarihinden itibaren Türkiye’deki tüm Vakko mağazalarında buluşmalarımıza, umarız, kısa bir süreliğine ara veriyoruz.


En kısa zamanda sağlıklı günlerde yeniden bir araya gelmeyi diliyoruz.


Kendinize ve ailenize lütfen dikkat edin.


Sevgi ve Saygılarımızla.


İade ve değişim prosedürlerimizle ilgili güncellemeleri aşağıda inceleyebilirsiniz:


  • Mağazalarımızdan satın almış oldukları ürünlerin, iade, değişim ve inceleme gibi süreçleri mağazalar tekrar açıldığında gerçekleştirebilecektir.
  • Vakko Online Shop'tan satın almış olduğunuz ürünlerin değişimi yapılmamaktadır. Satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde faturanız ile birlikte tarafımıza anlaşmalı kargo firmalarımız ile göndererek iade edebilirsiniz. İade işlemi ise Online Shop birimimiz tarafından 10 iş günü içerisinde yapılmaktadır.
  • Kozmetik (parfüm), gıda (çikolata, çay, kahve), abiye, iç giyim, mayo/bikini, aksesuar ürünlerinde iade ve değişim yapılamamaktadır.
  • { "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "erp_id":"", "verified":"", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }