Fırfırlı siperi ile şık bir duruş yansıtan Blanc şapka, natürel rengi ve sarı bant detayı ile stil sahibi bir görünüme dikkat çekiyor. Nimos Vizör, yanınızda deniz dalgaları ile ada yaşamının yaz hatıralarını uyandırıyor. Bantta yüzde yüz bitkisel tabaklanmış sığır derisi ve kenar için yüzde yüz örgülü buğday samanı kullanılarak dikilen bu model, şehir ve plaj stilinize lüks bir dokunuşta bulunuyor.

Size
Product Features
  • COLOR : Yellow
  • PRODUCT ID : M400206805
  • BRAND : Blanc
  • ORIGINAL PRODUCT CODE : Nt270
  • PRODUCT GROUP : Hat
Care
Kuru Temizleme dry clean delıcate (p-)
Return & Exchange

EXCHANGE PROCEDURE

You may exchange products bought from Vakko Online Shop in-store. Items purchased from our Website cannot be exchanged through Vakko Online Shop. Returns and exchanges will not be accepted for cosmetics, food, evening dresses, jewelry, accessories, wedding dresses, and bridal accessories. Swimwear and underwear sub-group products are exchanged and returned within 14 days, provided that the hygiene label has not been removed.

RETURN PROCEDURE

You may return products within 30 days (1 month) of the date of purchase by shipping them to us using one of our contracted shipping companies. Your invoice must be included in the shipment. Returns and exchanges will not be accepted for cosmetics, food, evening dresses, jewelry, accessories, wedding dresses, and bridal accessories. Swimwear and underwear sub-group products are exchanged and returned within 14 days, provided that the hygiene label has not been removed.