• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search

BAG

₺ 9.125,00 ₺ 18.250,00

About to run out

COLOR: Tan

White

Tan

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

JW ANDERSON

BAG

₺ 9.125,00 ₺ 18.250,00

White

Tan

* COLOR

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Taba rengi ile öne çıkan Jw Anderson çanta, marka logo detaylı kapaklı formu ve modern tasarımı ile dikkat çekiyor. Beyaz renkte zincir bağlantılı askısı ile elinizde, omzunuzda ve çapraz olarak taşıyabileceğiniz bu tasarım, manyetik kapaması ile pratik bir kullanım sağlıyor. 19 cm yükseklik, 5.5 cm genişlik ve 11 cm derinliğe sahip bu tasarım, deri tasarımı ile lüks bir stile vurgu yapıyor. Alternatif takımlamalarınızın tamamlayıcısı olacak bu çanta, göz alıcı bir görünüm kazandırıyor ve stilinizi bir adım öne taşıyor.

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Tan
  • PRODUCT ID: M400183856
  • BRAND: JW ANDERSON
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: HB0431-LA0020
  • PRODUCT LENGTH: Bag

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION