• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
YUZEFI

ÇANTA

₺ 4.725,00 ₺ 6.750,00

About to run out

COLOR: Red

Red

Yellow

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

YUZEFI

ÇANTA

₺ 4.725,00 ₺ 6.750,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Yuzefi çanta, kırmızı rengin iddialı çizgisi ile buluşuyor. Çanta, ister günlük şehir stilinize ister davet takımlamalarınıza uyum sağlıyor. Çıtçıtlı düğme kapama detayı ile pratik bir kullanıma kapı aralayan model, ayrıcalıklı askı detayı ile özgün havasını pekiştiriyor. Kişisel eşyalarınızı rahatlıkla konumlandırabileceğiniz bu özgün parça, çıkarılabilir ve ayarlanabilir uzun askı detayı ile işlevselliğe de dikkat çekiyor. Tasarım, iç yüzeyinde bir adet mini cep detayı bulunduruyor.

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Red
  • PRODUCT ID: M868238579869
  • BRAND: YUZEFI
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: YUZSS21-HB-DL-07
  • LIFESTYLE: Trend

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION