• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
CINTELLI E GALLUZZO

ATKI&BERE

₺ 1.295,00

Please select a size.

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

CINTELLI E GALLUZZO

ATKI&BERE

₺ 1.295,00

* Color:

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Ekru rengin hakimiyetinde zarif bir duruşla öne çıkan Cintelli E Galluzzo atkı ve bere takımı, beresinde turuncu ve kontrast renklerde ponponu ve atkısında saçaklı tasarımın şıklığıyla göz dolduruyor. Soğuk havalarda yün karışımlı dokusu ve yumuşaklığı sayesinde lüks takım, son derece sıcak ve konforlu hissetmenizi sağlıyor. Renkli ve örgülü yapısıyla ve ponponlu tasarımıyla ayrıcalıklı bir stil sunan tasarım, uyumlu yapısı sayesinde çeşitli palto gibi dış giyimlerle ve ayakkabılarınızla beraber kusursuz bir duruş sağlıyor. Farklı bağlama stillerinde kullanabileceğiniz atkınız ve bereniz, zarif ve şık bir görünüm kazanmanızı sağlayarak stilinizi bir adım öne taşıyor.

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Beige
  • PRODUCT ID: M868238520043
  • BRAND: CINTELLI E GALLUZZO
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: M1758 PL 0020+1790+105

CARE

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION