• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

TELEFONLUK

₺ 645,00

Sold Out

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

TELEFONLUK

₺ 645,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Telefonların güvenli ve kolay taşınabilmesi için telefonluklar büyük avantaj sağlar.Oldukça dayanıklı ve sağlam malzeme kullanılarak üretilen Vakko telefonluk, rahat bir kullanım sunar. Malzemesinin sağlamlığı, çeşitli faktörler sebebi ile darbe alan cihaza koruma sağlayarak ömrünün uzamasına yardımcı olur. Vakko telefonluk sağlamlık niteliğinin yanı sıra dizaynı ile de kullanıcının ilgisini çeker. Ayarlanabilir uzun askısı sayesinde günlük veya spor amaçlı yürüyüşlerde üstün bir kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca askısını çıkararak elde, çantada veya cepte taşıma imkanı da sunar.

Vakko Telefonluğa Sahip Olmanın Avantajları

Vakko telefonluk koruma ve estetik görünüm dışında çok yönlü kullanıma sahip. Arka yüzeyinde 3 adet cepten oluşan kartvizitlik alanı mevcut. Para, kart, alışveriş listesi gibi ihtiyaçlarınızı koyabilirsiniz. Bu kullanım avantajı ile kısa süreli gezintilerinizde cüzdan ya da çanta taşıma gereksiniminiz ortadan kalkar. Blacky black ve brown sugar monogram renklerinin eşsiz uyumunu bir arada sunar. Sadeliği, minimal şekli ve renk uyumu ile tarzınızı yansıtmanız mümkün. Vakko telefonluk beklenti ve işlevsellik anlayışınıza uygun bir tasarım.

Dış Zemin: %100 Monogram Canvas

Renk: Blacky Black- Brown Sugar Monogram


PRODUCT DETAIL

  • Color: Black
  • Product Code: M868238574526
  • Marka: VAKKO
  • Ürün Grubu: Telefon Çantası
  • Lifestyle: Trend

CARE

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION