• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
SILVIA TCHERASSI

BLOUSE

₺ 2.975,00 ₺ 5.950,00

Sold Out

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

SILVIA TCHERASSI

BLOUSE

₺ 2.975,00 ₺ 5.950,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Belindeki kuşak detayı ile çarpıcı bir tasarım haline dönüşen bluz, şıklığı ve duruşu ile göz kamaştırıyor. V2K Designers bluz koleksiyonu hem şık hem de gündelik hayatında rahat olmak isteyenler için farklı tasarımları bir araya getiriyor. Silvia Tchrassi bluz yaz aylarında tüm bakışların üzerinizde olasını sağlıyor, farklı beden seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Dünyaca ünlü moda yıldızları tarafından tasarlanan bu bluz kusursuz kalıbı ve kesim detaylarıyla göz dolduruyor. Gün içinde hem şık hem de konforlu olmayı tercih edenler tarafından çok sevilen ürünlerden biri olan modern tasarımlı bluz klasik çizgilere sahip casual duruşu ile dikkat çekiyor. Her zaman şık olmak isteyen kadınların en çok beğendiği parçaların başında geliyor.

Renk: Çok Renkli

Marka: SILVIA TCHERASSI

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Multicolor
  • PRODUCT ID: M868238547213
  • BRAND: SILVIA TCHERASSI
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: 7701227012588
  • PRODUCT LENGTH: Blouse
  • LIFESTYLE: Trend

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION