• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
SILVIA TCHERASSI

BLUZ

₺ 4.515,00 ₺ 6.450,00

About to run out

Please select a size.

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

SILVIA TCHERASSI

BLUZ

₺ 4.515,00 ₺ 6.450,00

* Color:

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Silvia Tcherassi bluz, beyaz rengin hakimiyetinde lüks tasarıımıyla göz dolduruyor. V2k Designers kadın giyim koleksiyonunda yer alan tasarım, puf kolları ve kruvaze kapamasıyla dikkat çekiyor. Bel yanında kendi kumaşından bağlaması bulunan minimal tasarım, günlük stillerinizden özel davet takımlamalarınıza kadar kullanım imkanı sağlıyor. Lüks dokusu ve kalıbı ile son derece konforlu hissetmenizi sağlayacak uzun kollu bluz, isteğinize göre çeşitli etek ve pantolon modelleriyle beraber eşsiz bir uyum yakalıyor ve şık bir görünüm kazanmanızı sağlayarak gözleri üzerinize çekiyor.

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: White
  • PRODUCT ID: M868289836459
  • BRAND: SILVIA TCHERASSI
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: 7702931-28
  • LIFESTYLE: Trend

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION