• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

NAVY BLUE BOWTIE

₺ 169,00

Please select a size.

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

NAVY BLUE BOWTIE

₺ 169,00

* Color:

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko lacivert papyon modeli, eşsiz tasarımı ile göz kamaştırırken sadeliğiyle zarafetin en özel halini gözler önüne seriyor. Hemen hemen tüm takımlamalara uyan lacivert papyon modeli, erkekler tarafından oldukça beğeniliyor. Vakko papyon esnek yapısı ile konfor sağlarken aynı zamanda lacivert rengi ve kendine has dokusu ile etkileyici bir görünüm yansıtıyor. Vakko erkek papyon, evsaf, polyamid ve akrilikten üretilen kaliteli kumaşı ve elegant görünümünün yanı sıra arka kısmında bulunan çengeliyle de kullanım kolaylığı sağlıyor.

PRODUCT DETAIL

  • RENK: Navy Blue
  • ÜRÜN KODU: M868139076956
  • MARKA: VAKKO
  • KUMAŞ TİPİ: Dokuma
  • LIFESTYLE: Evening

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION