• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
AMISHI

BİLEZİK

₺ 2.395,00

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

AMISHI

BİLEZİK

₺ 2.395,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Stiline son dokunuşu özgün bir ritim ile yapmak isteyen kadınlar, eşsiz tasarımı ile öne çıkan Amishi bilezik modelini tercih ediyor. Papağan şeklindeki formuyla dikkatleri üzerine çeken model ayrıcalıklı bir stilin kapılarını aralamanıza aracılık ediyor. Şık takımlamalarınızı taçlandıran tasarım, modern çizgisi ile favoriniz oluyor ve ışıl ışıl parlamanızı sağlıyor. Mavi, yeşil ve ekru tonların kusursuz bütünlük sergilediği bilezik, kadınların kıyafetlerine ihtişamlı bir vurgu yapıyor.

Renk: Mavi

Marka : AMISHI Orijinal Ürün Kodu: PARROT BRACELET A.RED-

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Multicolor
  • PRODUCT ID: M868238596600
  • BRAND: AMISHI
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: PARROT BRACELET A.RED-

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION