• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
GIDA

CARAMEL SALTED ALMOND CHOCOLATE

₺ 245,00

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

GIDA

CARAMEL SALTED ALMOND CHOCOLATE

₺ 245,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko Patisserie gurmelere layık çikolataları ile tadı damağınızda kalacak çikolatalara imza atıyor. Vakko L-atelier koleksiyonunda bulunan birbirinden lezzetli el yapımı çikolatalar arasında en çok beğenilenlerden biri olan karamelli tuzlu badem çikolata damakta bıraktığı eşsiz tadı ile büyülüyor. Bu el yapımı çikolata, gevrek ve bütün tuzlu bademlerin akışkan karamelle buluşması ile sütlü Vakko çikolatasının mükemmel uyumunu yansıtıyor.220 gramlık özel kutusunda sunulan çikolatalar, gurmelerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

PRODUCT DETAIL

  • RENK: Colorless
  • ÜRÜN KODU: M868012752409
  • MARKA: GIDA

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION