• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

BAG

₺ 3.095,00

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

BAG

₺ 3.095,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Siyah taş detaylı tasarımıyla öne çıkan Vakko portföy çanta, canlı duruşuyla çarpıcı bir stil sunuyor. Gündüz ve gece davetlerinde kullanım için ideal olacak iddialı tasarım, klasik elbiselerinizin tamamlayıcısı eşsiz bir parça oluyor. Kavisli tasarımıyla fark yaratan çanta, gösterişli bir duruşla göz dolduruyor. Elde taşınabilir yapıya sahip tasarım, isteğinize göre takıp çıkarılabilen zincir askısıyla omuzda da kullanım imkanı sağlıyor. Ruj, anahtar gibi ihtiyaç duyabileceğiniz küçük eşyaları rahatlıkla yanınızda taşımanızı sağlayacak tasarım, kusursuz bir şıklık kazanmanızı sağlıyor ve stilinizi bir adım öne taşıyor.

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Black
  • PRODUCT ID: M868188270622
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: wa4026
  • PRODUCT GROUP DETAIL: Portfolio Bag

CARE

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION