• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
ROCIO

ÇANTA

₺ 2.798,00 ₺ 6.995,00

Sold Out

COLOR: Black

Black

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

ROCIO

ÇANTA

₺ 2.798,00 ₺ 6.995,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Yarım daire formlu Rocio çanta, ahşap detayını parlak dokusu ile harmanlıyor. Pratik bir klipse sahip model, siyah ve kahve tonunun asil ritmi ile dikkat çekiyor. Omuzda kullanmak isteyenler için bir de çıkarılabilir uzun zincir detayı bulunduran model, kokteyllerden casual şıklığınıza kadar göz alıcı silüeti ön plana çıkarıyor. Telefon, kartlık ve mini makyaj eşyalarınızı konumlandırabileceğiniz bu cool parça, modern ve yenilikçi çizgisi ile favoriniz oluyor. Materyal: %100 Ahşap - %100 Süet

Renk: Siyah, Kahve

Model Detayı: Ahşap detaylı portföy çanta

Ölçüler: 24x12x9 Marka : ROCIO

Orijinal Ürün Kodu: SAVANNAH CLUTCH BLACK+

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Black
  • PRODUCT ID: M868238583238
  • BRAND: ROCIO
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: SAVANNAH CLUTCH BLACK+
  • PRODUCT LENGTH: Bag

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION