• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

MASKE KILIFI

₺ 245,00

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

MASKE KILIFI

₺ 245,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Maskelerin hayatınızın ayrılmaz parçası olduğu bu dönemlerde maske taşıma kılıfları da büyük bir ihtiyaçtır. Vakko, elegan ve kaliteli maske kılıfı tasarımlarıyla ihtiyacınıza en uygun cevabı verir. Bir tanesi kapak üzerinde, iki tanesi kapak altında olmak üzere 3 adet çıt çıt mevcut. Bu tasarım sayesinde maskelerin toz olması, kirlenmesi önlenir. Vakko maske kılıfı maskelerin dış etkenlerden korunması, hijyenik olarak saklanması için uygun. Güvenli korumanın yanı sıra kaliteli materyal kullanılarak üretilen dış yüzeyi sayesinde şıklığı da beraberinde sunar.

Vakko'dan Maske Taşıma Problemine Çözüm

Eni 19,5 cm ve boyu 11 cm olan Vakko maske kılıfı, taşıma açısından kolaylık sunar. Uygun ölçülerde tasarlanmış olması sayesinde isterseniz elinizde isterseniz çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz. İç haznesinin genişliği yeterli miktarda ve her çeşit maskeyi beraberinizde taşımayı mümkün kılar. İşlevselliği kadar şıklığına da önem veriyorsanız Vakko maske kılıfını tercih edebilirsiniz. Aksesuar ürünleri arasında maske kılıfı Blacky Black renk seçeneğiyle karşınıza çıkar. Sadelikten ve kaliteden ödün vermeden, maskelerinizi Vakko maske kılıfında muhafaza edebilirsiniz.

Dış Zemin: %100 Monogrom Canvas

Renk: Blacky Black

En: 19,5 cm

Boy: 11 cm

PRODUCT DETAIL

  • Color: Black
  • Product Code: M868238574527
  • Marka: VAKKO
  • Ürün Grubu: Maske Çantası
  • Lifestyle: Trend

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION