• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

MASKE KOLONYA KİTİ

₺ 416,50 ₺ 595,00

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

MASKE KOLONYA KİTİ

₺ 416,50 ₺ 595,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Günümüzün değişen şartları ile birlikte aksesuar ihtiyaçları da değişir. Bu ihtiyaçlardan biri de maske kolonya kitidir. Modern ve şık tasarımları ile Vakko maske ve kolonya kitleri tercih edilebilir. Siyah renk seçeneği ile kullanıcıya sunulan modeli fermuarlı tasarıma sahip. Uygun iç genişliği maske ve kolonyanızı rahatlıkla taşıma imkanı sunar. İç kısmında yer alan minimal cep, maske kulaklık aparatı gibi küçük parçaların muhafaza edilmesi için uygun.

Kolonyayı Elde Taşımaya Son

Kolonya kullanımı gelenekselliği dışında sağlık nedeni ile de zorunlu bir ihtiyaç haline dönüştü. Dışarı çıkarken nerede taşıyacağına karar veremeyenlerin yardımına Vakko yetişir.  Maske kolonya kiti elde taşınabileceği gibi çanta içinde taşımaya da uygun. Ürünün eni 16 cm, boyu 12 cm ve derinliği 5 cm. Geniş iç tasarımı birden fazla maskeyi ve kolonyayı muhafaza etmek için uygun. Zorunluluk anında bile şıklığı ve kaliteyi göz ardı etmeyenler Vakko maske ve kolonya kitini tercih edebilir. Dış darbelere dayanıklı malzeme kullanılarak üretilen tasarım oldukça sağlam özellikte.

Dış zemin: % 100 Monogram Kanvas

Renk: Black

En: 16 cm

Boy: 12 cm

Derinlik:5 cm

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Black
  • PRODUCT ID: M868238574720
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: 5644
  • MATERIAL NAME: Pu
  • PRODUCT GROUP DETAIL: Maske Çantası
  • LIFESTYLE: Trend

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION