• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

MASKE KOLONYA KİTİ

₺ 425,00

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

MASKE KOLONYA KİTİ

₺ 425,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Kolonya kullanımının zorunlu bir ihtiyaç haline dönüşmesi taşıma alternatiflerini de beraberinde getirir.  Müşteri taleplerine her zaman en uygun cevabı veren Vakko maske kolonya kiti tasarımıyla öne çıkar.  Ürün elde taşınabileceği gibi çanta içinde taşımaya da uygun. Geniş iç tasarımı birden fazla maskeyi ve kolonyayı taşıma imkânı sunar.  Hayatın her anında elegan duruşu ve kaliteyi göz ardı etmeyenler Vakko maske ve kolonya kitini tercih edebilir. Suya ve darbeye dayanıklı malzeme kullanılarak üretilen tasarım oldukça dayanıklı.

Maske Kolonya Kitinde Tasarım Şıklığı

Modern ve şık tasarımlarıyla Vakko maske ve kolonya kitleri hem erkek hem de kadın kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Blacky Black renk seçeneği ile şıklığı yansıtır. Hijyen açısından uygun tasarıma sahip. Fermuarlı formu sayesinde dışarıdan toz ve kirin içeriye girmesi engellenir. Uygun iç genişliği maske ve kolonyanızı rahatlıkla taşıma imkânı sunar. İç kısmında yer alan minimal cep, maske kulaklık aparatı gibi küçük parçaların muhafaza edilmesi için uygun.  İnce ayrıntılara sahip olan bir tasarım.

Dış zemin: % 100 Monogram Canvas

Renk: Blacky Black

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Black
  • PRODUCT ID: M868238574720
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: 5644
  • PRODUCT GROUP DETAIL: Maske Çantası
  • LIFESTYLE: Trend

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION