• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
CHRISTOFLE

24 PIECE FORK-KNIFE SET, MOOD PRECIOUS

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

CHRISTOFLE

24 PIECE FORK-KNIFE SET, MOOD PRECIOUS

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko Home Christofle Serisi sofralarınıza şıklık getiriyor. Christofle Mood Precious çatal bıçak seti şık duruşuyla göz dolduruyor. Özel tasarımı ile sofraların vazgeçilmezi olan Mood Precious 24 parça çatal bıçak seti, 18 karat pembe altından oluşan serisi ile fark yaratıyor. 6 kişilik bu set, hem masada oldukça hoş bir görünüm sergiliyor hem de özel çelik saklama kutusu ile evin her köşesinde dekoratif olarak kullanılabiliyor. 30x20 santimetre ebadında, gümüş kaplama ve pembe altın karışımı olarak üretilen çatal bıçak seti, lüks zevklerin davet sofralarına yansıması olarak kendini gösteriyor.

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Colorless
  • PRODUCT ID: M317066031063
  • BRAND: CHRISTOFLE
  • PRODUCT LENGTH: Cutlery

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION