• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
CHRISTOFLE

SPOON SET, MOOD COFFEE PRECIOUS

₺ 13.640,00

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

CHRISTOFLE

SPOON SET, MOOD COFFEE PRECIOUS

₺ 13.640,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko Home kategorisinin en beğenilen ürünlerinden olan Christofle Mood Coffee Precious çatal bıçak seti şık duruşuyla göz dolduruyor. Özel tasarımı ile sofraların vazgeçilmezi olan Mood Precious 6 parça kaşık seti, rose rengi serisi ile fark yaratıyor. 6 kaşıktan oluşan bu set, hem masada oldukça hoş bir görünüm sergiliyor hem de özel saklama kutusu ile evin her köşesinde dekoratif olarak kullanılabiliyor. 13 santimetrelik ebadı ile pembe çelikten üretilen kaşık seti, lüks zevklerin davet sofralarına yansıması olarak ön plana çıkıyor.

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Colorless
  • PRODUCT ID: M317066031591
  • BRAND: CHRISTOFLE
  • PRODUCT LENGTH: Cutlery
  • LIFESTYLE: Trend

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION