• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

EL ÇANTASI

₺ 1.077,00 ₺ 1.795,00

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

EL ÇANTASI

₺ 1.077,00 ₺ 1.795,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

El çantalarının bazıları kısa kulp yapısıyla avuç içinde taşımaya, bazıları uzun kulp yapısıyla dirseğin iç kısmında taşımaya uygun. Vakko el çantası her iki taşıma şeklini de mümkün kılan kulp tasarımına sahip. Ayrıca çıkarılabilir uzun askı seçeneğiyle omuzda taşıma imkanı sunar. Ellerinizi rahatça kullanma ihtiyacı hissettiğinizde çapraz kullanım avantajından faydalanabilirsiniz.Taşıma kolaylığı açısından tüm işlevlere sahip olan Vakko el çantasının boyutu günlük kullanım için ideal. Ürünün eni 18 cm, boyu 20 cm, derinliği ise18 cmdir.

Günlük Kullanımlar İçin Vakko El Çantaları

Kendine has desenlere sahip olan Vakko el çantasının özel yapılı dış yüzeyi günlük kullanım için dayanıklılık sağlar. İç astarı dış yüzeyi iyi uyumlu tonlarda. İç tasarımı sade ve küçük bir bölme mevcut. Anahtar gibi çantanın kalabalığı içerisinde bulunması zor olabilecek eşyalarınızı bu ayrı bölmede tutabilirsiniz. Vakko el çantası bu modeli ile sadelikten yana olanların tercihi. Blacky Black renkli orta boy çantanın elle tutulan kulpu üzerindeki örgü dokusu Vakko’nun şıklık anlayışını yansıtır.

Dış Zemin: % 100 Monogram Canvas

Renk: Blacky Black

En: 18 cm

Boy: 20 cm

Derinlik: 18 cm

Kısa Sap: 22 cm

Uzun Sap: 55-60 cm

PRODUCT DETAIL

  • Color: Black
  • Product Code: M868238582734
  • Marka: VAKKO
  • Ürün Grubu: Hand Bag
  • Lifestyle: Trend

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION