• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

EL ÇANTASI

₺ 1.466,00 ₺ 2.095,00

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

EL ÇANTASI

₺ 1.466,00 ₺ 2.095,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

El çantaları pek çok kadının gardırobunun favori ve vazgeçilmez parçasıdır. Kaliteli malzemesi, şık kulp tasarımları, özel dikişleri ile sizlere sunulan Vakko el çantalarından birine kesinlikle sahip olmalısınız. En ince ayrıntısına kadar özenle tasarlanan el çantaları askılı ve askısız kullanım seçenekleri ile tercihinize sunulur. İç yüzeyi, oldukça zarif ve kaliteli materyal kullanılan dış zeminle uyumlu astar ile kaplı. Bir tanesi fermuarlı olmak üzere 3 bölmeden oluşur.

Elegan Vakko Kadını İçin El Çantaları

Vakko el çantasının eni 27 cm, boyu 19 cm genişliği ise 11 cm. Üç ayrı bölmeden oluşan iç tasarımı eşyalarınızı düzenli muhafaza etmenizi sağlar. Vakko el çantası kadın çanta modelleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip. İş hayatında ya da özel günlerde şıklığınızı artıracak olan el çantasının dış yüzeyi Vakko imzası taşıyan bir parça ile çevrilidir. Blacky Black renk seçeneği ile zarif görünümünüze asil bir duruş da eşlik eder. Deformelere karşı dayanıklı dış yüzeyi sayesinde uzun süre kullanım avantajı sağlar.

Dış Zemin: % 100 Monogram Canvas

Renk: Blacky Black

En: 27 cm

Boy: 19 cm

Genişlik: 11 cm

Kısa Sap: 13 cm

Uzun Sap: 55- 60 cm

PRODUCT DETAIL

  • Color: Black
  • Product Code: M868238582779
  • Marka: VAKKO
  • Ürün Grubu: Hand Bag
  • Lifestyle: Casual

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION