• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
MIRA MIKATI

TULUM

₺ 5.670,00 ₺ 9.450,00

About to run out

Please select a size.

COLOR: Blue

Blue

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

MIRA MIKATI

TULUM

₺ 5.670,00 ₺ 9.450,00

* Color:

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Mira Mikati uzun kollu kot tulum, uzun manşetli kollarıyla retro silüet yansıtan tasarımıyla ve arka yüzeyde renkli mantar, çiçek, kalp figürleri ve yazı işlemesiyle göz dolduruyor. Ön orta yüzeyde metal düğme kapaması bulunan V yaka tasarım, kemer halkasına sahip tasarımı sayesinde çeşitli kemerlerinizle beraber kullanım imkanı sunuyor. Yan cepleri, göğüs üzeri kapaklı cepleri ve arka cepleriyle dikkat çekici stil sunan tasarım, yüzde yüz pamuk dokusu ve kalıbı ile son derece konforlu hissetmenizi sağlıyor. Çeşitli ayakkabı ve çantalarınızla beraber takımlayabileceğiniz tulum, dinamik ve iddialı görünüm kazanmanızı sağlıyor ve stilinizi bir adım öne taşıyor.

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Blue
  • PRODUCT ID: M868289827557
  • BRAND: MIRA MIKATI
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: DEN019-AW21
  • PRODUCT LENGTH: Jumpsuit
  • LIFESTYLE: Trend

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION