• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
PIER ANTONIO GASPARI

TRİKO

₺ 999,00 ₺ 4.795,00

Please select a size.

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

PIER ANTONIO GASPARI

TRİKO

₺ 999,00 ₺ 4.795,00

* Color:

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko kadın triko bej, siyah ve beyaz renklerin bir araya gelmesiyle oluşan eşsiz bir tasarıma sahiptir. V yakalı kadın triko farklı desenlere sahiptir. Aynı zamanda kalın bir yapıda olması sayesinde sizi soğuklara karşı da en iyi şekilde korur. Vakko triko hem sıcak kalmak hem de şık olmak isteyen kadınların tercihidir. Manşet ve bel kısımları esnek yapıda olan Vakko triko, kullanım konforu sunar. Vakko kadın triko; sizi bunaltmayan yapısı, alerji ve kaşıntı yapmayan kumaşı sayesinde güvenle tercih edebileceğiniz bir modeldir. Farklı ölçülere sahip olan kadınlar için, geniş beden aralığında sunulan Vakko triko ile kendi bedeninizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Şık Tasarımlı Vakko Kadın Triko

Desenli Vakko kadın triko ile çok şık stiller ortaya koyabilirsiniz. Spor, klasik ve günlük kullanım için kilit parça olan Vakko triko, her kadının dolabında olması gereken parçalardan birisidir. Zarif ve şık tasarımı sayesinde sizi en iyi şekilde hissettirir. Aynı zamanda kaliteli kumaşlardan üretilen Vakko triko, dokusuyla sizi büyüler.

Ürün Detayı:

Kumaş Detayı: %79 Yeni yün %21 Kaşmir

Renk: Bej,Siyah,Beyaz

Model Detayı: Desenli, V yaka triko

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Multicolor
  • PRODUCT ID: M868238524495
  • BRAND: PIER ANTONIO GASPARI
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: 1S6848 VAR.04 BEIGE EC
  • FABRIC TYPE: Triko
  • LIFESTYLE: Casual

CARE

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION