• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

LOAFER

₺ 918,00 ₺ 2.295,00

Sold Out

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

LOAFER

₺ 918,00 ₺ 2.295,00

* Color:

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko babet, zincir aksesuarını gold rengin hakimiyeti ile buluşturuyor. Siyah ve ekrunun tezat şıklığına dikkat çeken model, kare burun detayı ile tamamlanıyor. Hem şık hem de spor takımlamaları seven kadınların tercihi bu model, ayak rahatlığınızı en üst düzeye çıkarırken şıklığınıza da güç katıyor. Klasik ve modern takımlamalarınıza uyum sağlayan babet, dolabınızdaki güncelliğini daima koruyor. Orijinal Ürün Kodu: S5678 BLACK FRIDA BASE Materyal Bilgisi: %100 Deri

Renk: Siyah, Ekru

Model Detayı: Zincir aksesuar detaylı kare burunlu ayakkabı

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Black
  • PRODUCT ID: M868238581396
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: S5678 BLACK FRIDA BASE
  • PRODUCT GROUP DETAIL: Classic Shoes

CARE

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION