• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

INFINITI FOR HIM EDP 100 ML

₺ 599,00

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

INFINITI FOR HIM EDP 100 ML

₺ 599,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko koleksiyonunda bulunan Infiniti parfüm, sandal ağacı, sedir ağacı ve meşe yosunu gibi farklı özlerin, odunsu aromaların ahengini beyaz amber kristalleri, akamber ve tatlı amberin iç açıcı harmanıyla zenginleştiriyor. Vakko koleksiyonunda erkekler tarafından en çok tercih edilen parfümlerden biri olan Infınıtı gündüz ya da gece kullanılabiliyor. 100 mililitrelik şisesi ve hoş şişe tasarımı ile ön plana çıkan parfüm, en çok beğenilen parfümler arasında yer alıyor.

PRODUCT DETAIL

  • RENK: Colorless
  • ÜRÜN KODU: M868072041378
  • MARKA: VAKKO
  • ÜRÜN GRUBU DETAYI: Edp

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION