• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

BAR SANDALYESİ

₺ 13.950,00

About to run out

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

BAR SANDALYESİ

₺ 13.950,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko Home ev dekorasyonu koleksiyonunda öne çıkan 8.5 kg ağırlığına sahip bu bar sandalyesi, modern tasarımı ile mekan dekorasyonuna önem veren kişilerin tercihi oluyor. H 109 cm x W 52 cm x D 60 cm ölçülerine sahip dört ayaklı çelik stand tasarımına sahip bu sandalye, bambu örgü modeli ile fark yaratıyor. H 37 cm x W 51 cm x D 44.5 cm koltuk ölçülerine sahip bu tasarım, minderler ile kullanıma uyum sağlıyor. Evinizde, bahçenizde ve bar köşelerinde yer verebileceğiniz bu tasarım, bulunduğu ortama lüks bir ambiyans kazandırıyor.

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Colorless
  • PRODUCT ID: M868238519307
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: BSRA04
  • PRODUCT LENGTH: Chair

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION