OUTDOOR PILLOW

₺ 1.450

Lacivert rengi ile öne çıkan Vakko Home outdoor yastık, ön orta yüzeyde yer alan beyaz ve bordo renklerde modern deseni ile dikkat çekiyor. Yan yüzeyinde yer alan gri renk detayı ve halat ip süslemesi ile ayrıcalıklı bir duruş yansıtan bu tasarım, 40 cm x 60 cm ölçüleri ve yumuşak iç dolgusu ile konforlu bir kullanım sağlıyor. Sandalyeleriniz ve koltuklarınız ile beraber kullanabileceğiniz bu outdoor yastık, kusursuz duruşu ile lüks bir duruş yansıtıyor.

Size
Product Features
  • COLOR : Whıte
  • PRODUCT ID : M300082639
  • BRAND : Vakko
  • PRODUCT GROUP : Outdoor Pillow
  • MATERIAL NAME : %100 Acrylic
  • MATERIAL GROUP DETAIL : Outdoor
  • LIFESTYLE : Trend
Care
Yıkama do not wash
Ağartma do not bleach
Ütüleme ıron low temp. (110°c)
Kuru Temizleme dry clean delıcate (p-)
Kurutma do not tumble dry
Return & Exchange

EXCHANGE PROCEDURE

You may exchange products bought from Vakko Online Shop in-store. Items purchased from our Website cannot be exchanged through Vakko Online Shop. Returns and exchanges will not be accepted for cosmetics, food, evening dresses, jewelry, accessories, wedding dresses, and bridal accessories. Swimwear and underwear sub-group products are exchanged and returned within 14 days, provided that the hygiene label has not been removed.

RETURN PROCEDURE

You may return products within 30 days (1 month) of the date of purchase by shipping them to us using one of our contracted shipping companies. Your invoice must be included in the shipment. Returns and exchanges will not be accepted for cosmetics, food, evening dresses, jewelry, accessories, wedding dresses, and bridal accessories. Swimwear and underwear sub-group products are exchanged and returned within 14 days, provided that the hygiene label has not been removed.