• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search

PANTS

₺ 2.999,00 ₺ 5.999,00

About to run out

Please select a size.

COLOR: Beige

Beige

Navy Blue

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO BY PT01

PANTS

₺ 2.999,00 ₺ 5.999,00

* COLOR

Beige

Navy Blue

SIZE

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko by PT01 pantolon, tek rengin hakimiyetinde minimal formlu tasarımıyla öne çıkıyor. Lüks pamuk doku ve kalıbı sayesinde son derece konforlu hissetmenizi sağlayacak ayrıcalıklı tasarım, sadeliğe sahip yapısı sayesinde takımlamalarınızda sıklıkla tercih edebileceğiniz bir parça oluyor. Fleto arka cepleri ve yan ceplere sahip zamansız tasarım, fermuar ve düğme kapamasıyla tamamlanıyor. İsteğinize göre polo yaka parçalarla ve gömleklerinizle beraber takımlayabileceğiniz tasarım, karakteristik ve iddialı bir görünüm kazanmanızı sağlıyor ve gözleri üzerinize çekiyor.

Marka: Vakko by PT01

Kumaş Tipi: %100 Pamuk

Orijinal Ürün Kodu: COVS01Z00CL1-BB23

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Beige
  • PRODUCT ID: M868238589597
  • BRAND: VAKKO BY PT01
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: BB23
  • PRODUCT LENGTH: Trousers
  • MATERIAL: %100 Pamuk

CARE

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION