Adriana Degreas mini kaftan, mor ve sarı renklerde modern desene sahip tasarımı ile dikkat çekiyor. Stil sahibi kadınların beğenisine sunulan bu tasarım, dökümlü uzun kolları ve asimetrik formda etek ucu ile estetik bir duruş yansıtıyor. Belde gipe detayı ile ayrıcalıklı bir stil kazanan bu kaftan, verin V yakası ile iddialı bir görünüme dikkat çekiyor. Plah ve havuz stillerinize hareket katacak bu tasarım, bikini takımı ve mayolar ile uyum sağlıyor ve şık bir görünüm kazandırıyor.

Size
Product Features
  • COLOR : Purple
  • PRODUCT ID : M400187722
  • BRAND : Adrıana Degreas
  • ORIGINAL PRODUCT CODE : Kfct0193ı21
  • PRODUCT GROUP : Kafta
  • MATERIAL NAME : %7 Elastane, %93 Viscose
Return & Exchange

EXCHANGE PROCEDURE

You may exchange products bought from Vakko Online Shop in-store. Items purchased from our Website cannot be exchanged through Vakko Online Shop. Returns and exchanges will not be accepted for cosmetics, food, evening dresses, jewelry, accessories, wedding dresses, and bridal accessories. Swimwear and underwear sub-group products are exchanged and returned within 14 days, provided that the hygiene label has not been removed.

RETURN PROCEDURE

You may return products within 30 days (1 month) of the date of purchase by shipping them to us using one of our contracted shipping companies. Your invoice must be included in the shipment. Returns and exchanges will not be accepted for cosmetics, food, evening dresses, jewelry, accessories, wedding dresses, and bridal accessories. Swimwear and underwear sub-group products are exchanged and returned within 14 days, provided that the hygiene label has not been removed.