• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

ELBİSE

₺ 1.470,00 ₺ 2.450,00

About to run out

Please select a size.

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

ELBİSE

₺ 1.470,00 ₺ 2.450,00

* Color:

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko kısa elbise, tek rengin hakimiyetinde ayrıcalıklı tasarımıyla öne çıkıyor. Kare yaka tasarım, katmanlı ve pilili tasarımıyla dikkat çekiyor. Kısa balon kollu minimal formlu elbise, asimetrik kesim eteği ve ip bağcıklı tutturmaya sahip sırt dekoltesiyle etkileyici bir duruş sunuyor. Günlük kullanımlarda tüm ayakkabı ve çantalarınızla beraber takımlayabileceğiniz elbise, son derece şık ve gösterişli bir görünüm kazanmanızı sağlıyor ve stilinizi bir adım öne taşıyor.

Renk: Yeşil

Marka : Vakko

Kumaş Tipi: %100 Pamuk

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Green
  • PRODUCT ID: M868289816199
  • BRAND: VAKKO

CARE

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION