Siyah rengi ile öne çıkan Ancient Greek Sandals terlik, minimal formda tasarımı ile dikkat çekiyor. Parmak arası formu ile fark yaratan bu tasarım, ince şerit ve kalın bant tasarımı ile stilinize şık bir dokunuşta bulunuyor. Yaz sezonunda şehir stilinizde tercih edebileceğiniz bu tasarım, plaj ve havuz takımlamalarınıza da eşlik ediyor. Gün boyu komforlu bir kullanım sağlayan bu terlik, elbiselerinizle, kaftanlarınızla ve plaj stilinizle uyum sağlıyor ve modern bir görünüm kazandırıyor.

Size
Product Features
  • COLOR : Black
  • PRODUCT ID : M400214535
  • BRAND : Ancıent Greek Sandals
  • ORIGINAL PRODUCT CODE : Ynı
  • PRODUCT GROUP : Slipper
  • MATERIAL NAME : %99 Polyester, %1 Rubber
Return & Exchange

EXCHANGE PROCEDURE

You may exchange products bought from Vakko Online Shop in-store. Items purchased from our Website cannot be exchanged through Vakko Online Shop. Returns and exchanges will not be accepted for cosmetics, food, evening dresses, jewelry, accessories, wedding dresses, and bridal accessories. Swimwear and underwear sub-group products are exchanged and returned within 14 days, provided that the hygiene label has not been removed.

RETURN PROCEDURE

You may return products within 30 days (1 month) of the date of purchase by shipping them to us using one of our contracted shipping companies. Your invoice must be included in the shipment. Returns and exchanges will not be accepted for cosmetics, food, evening dresses, jewelry, accessories, wedding dresses, and bridal accessories. Swimwear and underwear sub-group products are exchanged and returned within 14 days, provided that the hygiene label has not been removed.