Bej ve taba renkleri ile öne çıkan Ancient Greek Sandals yuvarlak burun terlik, stiline önem veren kadınların beğenisine sunuluyor. Parmak arası detayı ile fark yaratan bu tasarım, gold ve taba renk paralel şeritlere sahip tasarımı ile ayrıcalıklı bir duruş kazanıyor. Deri karışımlı tasarımı ile stilinize lüks bir dokunuşta bulunan bu terlik, şehir stiliniz ve plaj ile havuz takımlamalarınız için ideal seçim oluyor. Elbiselerinizle, mayolarınızla ve bikini takımlarınızla beraber kullanabileceğiniz bu terlik, konforlu bir kullanım sağlıyor ve lüks duruşu ile stilinizi bir adım öne taşıyor.

Size
Product Features
  • COLOR : Beıge
  • PRODUCT ID : M400214541
  • BRAND : Ancıent Greek Sandals
  • ORIGINAL PRODUCT CODE : Skalıda
  • PRODUCT GROUP : Slipper
  • MATERIAL NAME : %98 Leather, %1 Metallic Fiber, %1 Rubber
Return & Exchange

EXCHANGE PROCEDURE

You may exchange products bought from Vakko Online Shop in-store. Items purchased from our Website cannot be exchanged through Vakko Online Shop. Returns and exchanges will not be accepted for cosmetics, food, evening dresses, jewelry, accessories, wedding dresses, and bridal accessories. Swimwear and underwear sub-group products are exchanged and returned within 14 days, provided that the hygiene label has not been removed.

RETURN PROCEDURE

You may return products within 30 days (1 month) of the date of purchase by shipping them to us using one of our contracted shipping companies. Your invoice must be included in the shipment. Returns and exchanges will not be accepted for cosmetics, food, evening dresses, jewelry, accessories, wedding dresses, and bridal accessories. Swimwear and underwear sub-group products are exchanged and returned within 14 days, provided that the hygiene label has not been removed.