• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
CHRISTOFLE

CAVIAR CUP, MALMAISON

Sold Out

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

CHRISTOFLE

CAVIAR CUP, MALMAISON

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko Home kategorisinin en beğenilen ürünlerinden olan Christofle Malmaison Havyarlık şık ve sade duruşuyla göz dolduruyor. Özel tasarımı sayesinde tam anlamı ile bir Fransız asilzadesi olan üründe, Napoleon Bonaparte ve İmparatoriçe Josephine'in en sevdiği şato Malmaison'dan esinlenerek hazırlanan Malmaison koleksiyonunun izleri görülebiliyor. Palmiye ve lotus yapraklarından yola çıkılarak tasarlanan desenleri ve şık duruşu ile sofralarınızın vazgeçilmezi olan 17 santimetre boyutundaki Malmaison havyarlık, gümüş rengi görünümü ile fark yaratıyor.

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Multicolor
  • PRODUCT ID: M357066023158
  • BRAND: CHRISTOFLE
  • PRODUCT LENGTH: Service accessory
  • MATERIAL: %69 Gümüş, %29 Cam Lifi %2 Pirinç Alaşımı

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION