• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
CHRISTOFLE

CAVIAR CUP

₺ 11.330,00

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

CHRISTOFLE

CAVIAR CUP

₺ 11.330,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko Home Albi koleksiyonundaki en beğenilen ürünlerden biri olan Christofle Albi havyarlık şık ve sade duruşuyla göz dolduruyor. Özel tasarımı ile sunumarınızın vazgeçilmezi olan Albi havyarlık, gümüş rengi görünümü ile fark yaratıyor. Albi havyarlık hem masada oldukça hoş bir görünüm sergiliyor hem de evin dilediğiniz bir köşesinde dekoratif olarak kullanılabiliyor. Sadeliği ve minimal tasarımı ile ön plana çıkan 14 santimetre ebadındaki gümüş kaplama havyarlık, lüks zevklerin davet sofralarına yansıması olarak ön plana çıkıyor.

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Colorless
  • PRODUCT ID: M787066028996
  • BRAND: CHRISTOFLE
  • PRODUCT LENGTH: Service accessory
  • LIFESTYLE: Basic

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION