• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
CHRISTOFLE

NAPKIN HOLDER, ALBI

₺ 5.450,00

About to run out

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

CHRISTOFLE

NAPKIN HOLDER, ALBI

₺ 5.450,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko Home Albi tasarımları içinde en çok beğenilenlerden biri olan Christofle Albi peçetelik şık ve sade duruşuyla göz dolduruyor. Özel tasarımı ile sunumarınızın vazgeçilmezi olan Albi peçetelik, gümüş rengi görünümü ile fark yaratıyor. Albi peçetelik sofralarınızın tamamlayıcısı olarak davet yemeklerinde yerini alıyor. Sadeliği ve minimal tasarımı ile ön plana çıkan gümüş kaplama, 6x13.5 santimetre ebatlarındaki peçetelik, lüks zevklerin davet sofralarına yansıması olarak ön plana çıkıyor.

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Colorless
  • PRODUCT ID: M787066029262
  • BRAND: CHRISTOFLE
  • PRODUCT LENGTH: Service accessory

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION