• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
CHRISTOFLE

NAPKIN HOLDER, MALMAISON

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

CHRISTOFLE

NAPKIN HOLDER, MALMAISON

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Christofle Malmaison peçetelik şık ve sade duruşuyla göz dolduruyor. Özel tasarımı sayesinde tam anlamı ile bir Fransız asilzadesi olan üründe, Napoleon Bonaparte ve İmparatoriçe Josephine'in en sevdiği şato Malmaison'dan esinlenerek hazırlanan koleksiyonunun izleri görülebiliyor. Palmiye ve lotus yapraklarından yola çıkılarak tasarlanan desenleri, 13.5x6 santimetrelik ebadı ve şık duruşu ile sunumlarınızın vazgeçilmezi olan Malmaison peçetelik, gümüş rengi görünümü ile fark yaratıyor.

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Colorless
  • PRODUCT ID: M357066028304
  • BRAND: CHRISTOFLE
  • PRODUCT LENGTH: Service accessory

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION