• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search

BLOUSE

₺ 2.999,00 ₺ 4.795,00

Please select a size.

COLOR: Saxe

Saxe

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

CAMICERIA GIEMME SPA

BLOUSE

₺ 2.999,00 ₺ 4.795,00

* COLOR

Saxe

SIZE

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko By Caliban bluz gömlek eşsiz saks mavi kumaşı ile şık bir görüntü oluşturmanızı sağlar. Yakası çıkabilen bağ detayına sahip olan Vakko gömlek kolaylıkla her parçanız ile takımlayabilirsiniz. Omuz kısmında bulunan pili detayları gömleği sade görüntüsünden kurtararak daha hareketli bir form kazandırmaktadır. Bu ince detaylar bluza hareketlilik kazandırır ve. Sade görüntüsünden çıkarak daha şık ve dinamik bir görüntü elde etmenizi saplar. Pantolon ve etekleriniz ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bluzu topuklu ayakkabı ve aksesuarlarınız ile tamamlayarak dinamik bir görüntü ortaya çıkarmanız mümkün.

Vakko Gömlek Dolabınızın Vazgeçilmez Parçası Olacak

Yumuşak bir dokuya sahip olan Vakko gömlek dayanıklı ve canlı bir renge sahiptir. Bu yüzden uzun ömürlüdür. Her kullanımda ilk günkü dayanıklılığını ve canlı rengini korur. Dolabınızın vazgeçilmez bir parçası haline gelecek olan Vakko gömlek her an her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Yumuşak dokusu sizi her zaman özel ve rahat hissettirir. Hareketli bir yapıya sahip olan Vakko gömlek her yerde şık ve canlı hissetmenizi sağlar. Özel günlerinizde her zaman tercih edebileceğiniz Vakko Gömlek dolabınızda yer almak için bekliyor! Kumaş Detayı: %93 İpek %7 Elastan

Renk: Saks Mavisi

Model Detayı: Yakası çıkabilen bağ detaylı, pilili omuzlu geniş manşetli, stretch ipek gömlek

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Saxe
  • PRODUCT ID: M868238525492
  • BRAND: CAMICERIA GIEMME SPA
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: PNK-Z3V
  • PRODUCT LENGTH: Blouse
  • FABRIC TYPE: Dokuma
  • MATERIAL: %93 İpek %7 Elastan,
  • LIFESTYLE: Casual
  • SLEEVE TYPE: Long Sleeve

CARE

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION