• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

GÖMLEK

₺ 599,00 ₺ 1.495,00

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

GÖMLEK

₺ 599,00 ₺ 1.495,00

* Color:

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko kadın beyaz gömlek klasik ve şık bir tasarıma sahiptir. Beyaz gömlek her tarzın vazgeçilmezidir. Kadın gömlekler, her kıyafetle rahatlıkla uyum sağlayabilen dokusu ve rengiyle her dolapta olması gereken bir parçadır. Vakko beyaz kadın gömleği gerek kumaş pantolonlarla gerekse de jeanlerle çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda tek başına kullanabileceğiniz gibi, hırkalar ve blazer ceketlerle de rahatlıkla takım hale getirilebilen yapısı sayesinde de tercih sebebidir. Yumuşak yapısı, kaliteli ve dayanıklı kumaşı sayesinde giydiğiniz anda tüm gün kendinizi özel hissedebileceğiniz beyaz gömlek, sadeliğin simgesidir.

Klasik, Sade, Tarz Beyaz Gömlek

Sade ve klasik görünüm seven kişilerin tercihi Vakko beyaz gömlek ile stilinizi en iyi şekilde ortaya koyabilirsiniz. Aynı zamanda farklı hareketli parçalarla birlikte de Vakko beyaz gömleği rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özel ve ayrıcalıklı kumaşı sayesinde eşsiz bir dokuya sahiptir. Beyaz rengi, kalın manşetleri, yakası ve düğmelerinin birbirini tamamlamasıyla ortaya çıkan şık Vakko gömlek, hem günlük hem de ofis stilinin vazgeçilmez bir parçasıdır.

Ürün Detayı:

Stilize şıklığın vazgeçilmezi beyaz gömlekler birlikte tamamlandığı parçalara göre karakter kazanıyor. Vakko'nun şık dokunuşunda hayat bulan bu zamansız gömleği pantolonlarınız, dokuma ceketleriniz ile tamamlayabilirsiniz.

Kumaş Detayı: %96 Pamuk %4 Elastan

Renk: Beyaz

Model Detayı: Farklı düğme detaylı, yaka,pat ve manşet içi grogren ve kumaş detaylı gömlek

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: White
  • PRODUCT ID: M868238523588
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: REA in poplin
  • LIFESTYLE: Casual

CARE

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION