• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
PERFECT MOMENT

ŞORT

₺ 1.081,50 ₺ 1.545,00

About to run out

Please select a size.

COLOR: Multicolor

Multicolor

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

PERFECT MOMENT

ŞORT

₺ 1.081,50 ₺ 1.545,00

* Color:

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Perfect Moment şort, lacivert, kırmızı ve beyaz renklerin hakimiyetinde sportif tasarımıyla göz dolduruyor. V2k Designers kadın giyim koleksiyonunda öne çıkan ayrıcalıklı tasarım, kenarlarında kırmızı, lacivert ve beyaz renkte şerit detayıyla dikkat çekiyor. Bel altında yıldız baskı ve yatay fermuarlı cep detayı bulunan şort, kırmızı bağcıkla ayarlanabilir beli ve lüks kumaş dokusu ile son derece konforlu hissetmenizi sağlıyor. Crop top veya t-shirt gibi parçalarla beraber takımlayabileceğiniz tasarım, sportif ve dinamik bir görünüm kazanmanızı sağlıyor ve stilinizi bir adım öne taşıyor.

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Multicolor
  • PRODUCT ID: M868289822882
  • BRAND: PERFECT MOMENT
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: W30002841749
  • LIFESTYLE: Trend

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION