• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
ZIMMERMANN

ŞORT

₺ 3.321,50 ₺ 4.745,00

About to run out

Please select a size.

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

ZIMMERMANN

ŞORT

₺ 3.321,50 ₺ 4.745,00

* Color:

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Zimmermann şort, sarı rengin hakimiyetinde zemin üzeri kuş ve çiçek gibi motiflerle hareketli bir duruş sunuyor. V2k Designers kadın giyim koleksiyonunda yer alan ayrıcalıklı tasarım, hasır detaylı yuvarlak formda tokalı kendinden bel kemeriyle dikkat çekiyor. Volanlı yapısı ile zarifliği vuruglayan şort, lüks tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Sıcak havalarda sıklıkla tercih edebileceğiniz tasarım, çeşitli crop-top, bluz gibi parçalarla beraber eşsiz bir uyum yakalıyor ve şık bir duruşla gözleri üzerinize çekiyor.

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Yellow
  • PRODUCT ID: M868289835009
  • BRAND: ZIMMERMANN
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: 1835AMAE
  • LIFESTYLE: Trend

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION