• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
ORCIANI

ÇANTA

₺ 4.749,00 ₺ 7.915,00

COLOR: Red

Red

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

ORCIANI

ÇANTA

₺ 4.749,00 ₺ 7.915,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Orciani SPA çanta, kırmızı rengin hakimiyetinde kapitoneli tasarımıyla son derece zarif ve şık bir görünüm sunuyor. Kapaklı yapısıyla dikkat çeken tasarım, geniş iç hacmi ve fermuarlı iç bölmesi sayesinde birçok eşyanızı rahatlıkla yanınızda taşımanızı sağlıyor. Günlük şehir stillerinizde ve ofis takımlamalarınızda kullanıma uyum sunacak çantanız üstten kısa sapıyla elde kullanılabiliyor ve isteğe bağlı takıp çıkarılabilir ayarlanabilir uzun askısıyla ise omuzda kullanım imkanı sağlıyor. Sadeliğiyle alternatif takımlamalarınıza uyum sağlayacak çantanız, stil sahibi ve kusursuz bir görünüm yansıtmanızı sağlıyor.

Renk: Kırmızı

Marka : Orciani SPA

Materyal: %100 Deri

Ölçü: 26 cm x 20 cm x 13 cm

Orijinal Ürün Kodu: B01999 MATELASSE FIAMM

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Red
  • PRODUCT ID: M868238573311
  • BRAND: ORCIANI
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: B01999 MATELASSE FIAMM
  • PRODUCT LENGTH: Bag
  • MATERIAL: %60 Polyamid, %40 Poliüretan

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION