• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

DİKDÖRTGEN OMUZ ÇANTASI

₺ 1.999,00 ₺ 2.999,00

COLOR: Black

Brown-Beige

Black

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

DİKDÖRTGEN OMUZ ÇANTASI

₺ 1.999,00 ₺ 2.999,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko çanta serisinin en çok beğenilen ve tercih edilen tasarımlarından biri olan dikdörtgen omuz çantası gün boyu kullanım kolaylığı sağlıyor. Sade ve klasik tasarım formu ile eşsiz duruşunu tamamlayan bu çanta hemen hemen tüm stillerinize uyum sağlıyor, gün boyu rahatlığın ve şıklığın bütünleşmiş duruşunu yansıtıyor. Vakko omuz çantası, hem casual hemde klasik bir duruş ile stilinizi tamamlıyor. Vakko el çantası serisi, farklı renkleri ve modelleri ile en sık tercih edilen günlük aksesuarlar arasında yer alıyor.

Renk: Siyah

Marka: VAKKO

Ürün Grubu: Omuz Çantası

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Black
  • PRODUCT ID: M868289806283
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: 5174
  • PRODUCT LENGTH: Bag

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION