• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

KOL ÇANTASI

₺ 1.257,00 ₺ 2.095,00

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

KOL ÇANTASI

₺ 1.257,00 ₺ 2.095,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Çanta seçimini ihtiyacınıza uygun şekilde yaparak hem konforu hem de şıklığı yakalarsınız. Özel kumaşlarla ürünlerinin kalitesini artıran Vakko, size bu fırsatı sunar. Modernli ve elegan duruşun temsili Vakko kol çantası, işlevselliğiyle ön plana çıkar. Müşteri ihtiyacını göz önüne alan marka tüm çantalarında uzun askı alternatifi sunar. Askının ayarlanabilir olması uzun ve kısa kullanıma imkân verir. Ayrıca kısa kulp kullanımını tercih edenler için askı çıkarılabilir özellikte. Vakko kol çantasını hem klasik hem spor tarzınızın tamamlayıcısı olarak kullanabilirsiniz.

Vakko Kalitesi Tarzınıza Yansısın

Kadın stilinin ve kişiliğinin en belirleyici aksesuarlarından biri kol çantalarıdır. Şıklıkla kaliteyi bir arada bulunduran Vakko kol çantası ölçüleri 31x21x13 cmdir. Kilitlenebilir kapak tasarımının yanında kulptan aşağı Vakko imzalı bir parça sarkar. Zarif bir görüntü sunan tasarım tarzınızı yansıtır. İç tasarımı ihtiyacınız olan eşyalarınızı taşımanız için elverişli. Blacky Black renk seçeneği günlük kullanım için uygun. Dayanıklı ve kaliteli dış yüzeye sahip olan Vakko kol çantası, uzun ömürlü kullanım avantajı sunar.

Dış Zemin: % 100 Monogram Canvas

Renk: Blacky Black

En: 31 cm

Boy: 21 cm

Derinlik: 13 cm

Kısa Sap: 17 cm

Uzun Sap: 55- 60 cm

PRODUCT DETAIL

  • Color: Black
  • Product Code: M868238582462
  • Marka: VAKKO
  • Ürün Grubu: Hand Bag
  • Lifestyle: Trend

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION