• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

KOL ÇANTASI

₺ 1.257,00 ₺ 2.095,00

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

KOL ÇANTASI

₺ 1.257,00 ₺ 2.095,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko, kadınların her türlü beklentisine cevap verebilecek çeşitlilikte çanta tasarımına sahip. Kol çantaları askılı ve askısız kullanım seçenekleriyle günlük hayatın temposunu yakalamaya yardımcı olur. 21 cmlik kısa sapı özel örgü tasarımı ile farkı yansıtır. Uzun askısının çıkarılabilir özelliği ve çapraz takılabilmesi işlevsel kullanım sağlar. Vakko kol çantası 16 cm derinliğe sahip ve geniş iç hacmi rahat kullanım için elverişli. İç yan yüzlerinin birinde fermuarlı bölme diğerinde ise kullanışlı küçük bir cep bulunur.

Kol Çantalarında Hissedilen Vakko Kalitesi

Çantaların üretiminde kullanılan ayrıcalıklı malzemeler, Vakko kalitesini garantiler. Su geçirmeyen dış yapısı iç tasarımında kullanılan dayanıklı astarla tamamlanır. Uzun ömürlü kullanım avantajının yanında elegan bir görüntüsü var. Farklı renk seçenekleri sunan Vakko kol çantalarından Blacky Black asilliği ile bütünleşmiş modelleri tercih edebilirsiniz. Taban kısmının yanlarında uçları yukarı doğru kıvrılmış izlenimi veren bir tasarım görülür. Her ürününde kendine has bir çizgisi olan Vakko kol çantalarıyla tarzınızı bir adım öne çıkarabilir ve stilinizle konuşulabilirsiniz.

Dış Zemin: % 100 Mnogram Canvas

Renk: Blacky Black

En: 35 cm

Boy: 29 cm

Derinlik: 16 cm

Kısa Sap: 21 cm

Uzun sap: 55-60 cm

PRODUCT DETAIL

  • Color: Black
  • Product Code: M868238582475
  • Marka: VAKKO
  • Lifestyle: Trend

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION