• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

SPOR AYAKKABI

₺ 1.045,00

Please select a size.

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

SPOR AYAKKABI

₺ 1.045,00

* Color:

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Gündelik yaşamın yanı sıra kullanılan ayakkabı modelleri, kadınların tercihleri doğrultusunda değişiklik gösterir. Konforlu yapısı sayesinde Vakko Sneakerlar, kadınlar için özel olarak tasarlanmaktadır. Spor giyim tarzı ile kolaylıkla takımlama fırsatı sunulmakta ve eşsiz tasarımlar yansıtılmaktadır. Vakko sneaker, Blacky Black +Blacky Faux Fur rengi ile ayakkabı yüzeyi ve beyaz taban detayı ile şık bir görünüm sunmaktadır. Vakko Sneaker modeli, günlük kullanıma uygun bir model olup dış yüzeyinde yer verdiği ayrıcalıklı kumaş dokusu ile göz alıcı silüeti sunar.


Vakko Sneaker ile Günlük Yaşamın Rahatlığı


Esnek ve konforlu yapısının yanı sıra yüksek tabanı ile kolay hareket imkanı sunan Vakko sneaker, her zeminde konforlu hareket etmenize imkan verir. Dış yüzeyinin estetik görünümü ve iç tasarımının rahat kalıbıyla hazırlanan bu model aynı zamanda tırtıklı taban yapısı ile kayma sorunlarını ortadan kaldırır. Şık tasarımıyla yuvarlak burun ucunu harmanlayan tasarım, ayak konforunuz için özenle tasarlanır. Zarif ve minimal tasarımı ile eşsiz bir model sunan Vakko'nun sneaker ayakkabı modeli jean, eşofman takımlamalarınız için idealdir.


Dış zemin: %100 Monogram Canvas


Renk: Blacky Black +Blacky Faux Fur

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Black
  • PRODUCT ID: M868238560419
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: 42
  • MATERIAL NAME: Pu
  • PRODUCT GROUP DETAIL: Sneaker
  • LIFESTYLE: Basic

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION