• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

SPOR AYAKKABI

₺ 1.795,00

Sold Out

Please select a size.

COLOR: Black

Black

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

SPOR AYAKKABI

₺ 1.795,00

* COLOR

Black

SIZE

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Spor ayakkabı, kullanım rahatlığı sayesinde yaşamın birçok alanında tercih edilir. Özellikle sneaker model spor ayakkabılar modası hiç geçmeyen ve her zaman kullanılabilen türden ayakkabılardır. Vakko sneaker ayakkabı yaratıcı desen tasarımıyla spor ayakkabı kültürüne yeni bir boyut getirir. Sihayın en zarif tonlarını kullandığı için birbirinden farklı kıyafetlere kolaylıkla uyum sağlar. Sneaker ayakkabı yüksek taban yapısı sayesinde boyu uzun gösterirken deri görünümüyle de şık görünmenize yardımcı olur. Ağır renkleri ve zarif desenleriyle klasik bir görünüm yaratırken siyah ipleri ve spor görünümü sayesinde de modern tarzınızı yansıtır.


Vakko Sneaker ile Her Yerde Rahat Olun


Dış yüzeyi son derece kullanışlı Malzemelerden üretilen Vakko sneaker ayakkabı konforlu iç kısmı sayesinde tüm gün rahat hissettirir. Tırtıklı taban yapısı ile birçok farklı zeminde yürüme kolaylığı sağlar. Beyaz tabanı ve siyah tonlardaki gövdesi ile birçok farklı takımlamanıza kolaylıkla uyum sağlar. Böylece birçok farklı mekânda giyebileceğiniz kadın sneaker ayakkabı sayesinde her yerde rahat hissedebilirsiniz.


Dış zemin: %100 Monogram Canvas

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Black
  • PRODUCT ID: M868238560419
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: 42
  • PRODUCT LENGTH: Shoe
  • MATERIAL: %100 Polivinil Klorür
  • LIFESTYLE: Basic

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION