• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
VAKKO

SPOR AYAKKABI

₺ 925,00

About to run out

Please select a size.

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

VAKKO

SPOR AYAKKABI

₺ 925,00

* Color:

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Vakko ayakkabı koleksiyonu sneakers modelleri ile ön plana çıkıyor. Casual duruşunun yanı sıra modern desenlerin harmanlanması ile eşsiz bir tasarımı oluşturan Vakko sneakers casual ve spor stilinizi kendine has tasarımı ve duruşu ile tamamlıyor. Gün boyu sağladığı konfor ve tüm stillerinizle de takımlanabilme kolaylığı ile duruşunuza şıklık katarken, tüm gözlerin üzerinizde toplanmasını sağlıyor. Farklı renk ve numara seçenekleri ile üretilen Vakko sneakers, en çok tercih edilen ayakkabılar arasında yer alıyor.

Renk: Kahve

Marka: VAKKO

Ürün Grubu: Sneaker

Lifestyle: Trend

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: Brown
  • PRODUCT ID: M868289813137
  • BRAND: VAKKO
  • PRODUCT GROUP DETAIL: Sneaker
  • LIFESTYLE: Trend

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION