• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
ULTRA LIMITED

FAVIGNANA GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

₺ 897,00 ₺ 1.495,00

Sold Out

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

ULTRA LIMITED

FAVIGNANA GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

₺ 897,00 ₺ 1.495,00

ÜRÜN AÇIKLAMASI

V2K Designers aksesuar koleksiyonunun en çarpıcı parçaları arasında yer alan Ultra Limited Favignana güneş gözlüğü oval forma sahip ayrıcalıklı tasarımıyla dikkat çekiyor. Güneşli havalarda tarzınızın en önemli tamamlayıcı parçası olacak tasarım, zarif ve şık bir duruş kazanmanızı sağlar. Modern ve dinamik bir stil yaratmak isteyen kadınların gözdesi Favıgnana güneş gözlüğü, UV ışınlarını her açıdan filtreleyerek güneş ışınlarına karşı göz sağlığını korur ve konforlu bir bakış açısı sağlar. Tarzınızı alternatif kolye, küpe ve saatlerle takımlayarak asil bir görünümle gözleri üzerine çekebilirsiniz.

Renk: Siyah

Materyal: %100 Asetat

Marka: ULTRA LIMITED

Orijinal Ürün Kodu: FAVIGNANA

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Black
  • PRODUCT ID: M868206123391
  • BRAND: ULTRA LIMITED
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: FAVIGNANA
  • PRODUCT LENGTH: Glasses
  • LIFESTYLE: Trend

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION