• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
PERFECT MOMENT

SWEATSHIRT

₺ 1.711,50 ₺ 2.445,00

Please select a size.

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

PERFECT MOMENT

SWEATSHIRT

₺ 1.711,50 ₺ 2.445,00

* Color:

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Perfect Moment sweatshirt, beyaz rengin hakimiyetinde sportif tasarımıyla göz dolduruyor. V2k Designers kadın giyim koleksiyonunda yer alan bağcık detay ayarlanabilir kapüşonunda yer alan kırmızı ve lacivert renkte şeritleriyle dikkat çeken ayrıcalıklı tasarım, ön yüzeyde beyaz zemin üzeri marka yazı baskısıyla tamamlanıyor. Uzun kollu tasaırm, günlük şehir takımlamalarınızda sıklıkla tercih edebileğiniz bir parça oluyor. Lüks dokusuyla sıcak ve konforlu hissetmenizi sağlayacak tasarım, çeşitli pantolon ve tayt gibi parçalarla beraber dinamik ve kusursuz bir görünüm kazanmanızı sağlıyor ve gözleri üzerinize çekiyor.

PRODUCT DETAIL

  • COLOR: White
  • PRODUCT ID: M868289822909
  • BRAND: PERFECT MOMENT
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: W3000557
  • LIFESTYLE: Trend

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION