• Loading Cart ...
Total:
Confirm Order
Category Geri
Search
CHRISTOFLE

TEAPOT, ALBI

About to run out

THIS ITEM HAS BEEN ADDED TO YOUR CART.

STORE AVAILABILITY

CHRISTOFLE

TEAPOT, ALBI

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Christofle Albi Çaydanlık yalın ve sade duruşuyla sofralarınıza şıklık katıyor. Vakko Home kategorisinin en sevilen tasarımlarından biri olan çaydanlık, tam anlamı ile bir Fransız asilzadesi görünümü sergiliyor. Fransa'nın Albi kentinde bulunan Albi Katedrali'nin düz ve yalın izleri görülebiliyor. Düz ve abartsız tasarımı ve şık duruşu ile çay saatlerinizin vazgeçilmezi olan Albi çaydanlık, gümüş rengi görünümü ile fark yaratıyor. Christofle Albi Çaydanlık, lüks zevklerin davet sofralarına yansıması olarak ön plana çıkıyor.

PRODUCT DETAILS

  • COLOR: Multicolor
  • PRODUCT ID: M357066007942
  • BRAND: CHRISTOFLE
  • PRODUCT ORIGINAL CODE: 4174180
  • PRODUCT LENGTH: Service accessory

EXCHANGE & RETURN

EXCHANGE PROCEDURE

You can exchange the products you purchased from Vakko Online Shop from our stores. The exchange of the products you purchased from our website cannot be done through our Online Shop. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear / bikinis, jewelry accessories products cannot be changed.

RETURN PROCEDURE

You can return the product you purchased with your invoice with our contracted cargo companies within 30 days (1 month) from the invoice date. Cosmetics, food, evening dresses, underwear, swimwear/bikini, jewelry accessories can not be returned.

MORE INFORMATION